Şirket Hakkında


Sektöre yeni bir soluk katmak amacıyla faaliyetlerine başlayan Dorukan İzolasyan, kurumların izolasyon ihtiyaçlarını ve tedarik süreçlerini yönetmek amacıyla kurulmuştur. Dorukan İzolasyon, yüksek ısı izolasyonu, kumaş katmanlı kompansatör, koruyucu iş güvenliği malzemeleri ve sızdırmazlık elemanları konusunda faaliyet göstermektedir.

Dorukan İzolasyon’un hedeflerinden birisi de sektördeki kurumsal firmaların taleplerine yönelik kalıcı çözümler üretmek, kaliteli hizmet sunmak ve bu firmaların başarılarına ortak olmaktır.

Misyonumuz


Müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutarak kaliteli hizmet sunmak ve hızlı çözümler üreterek güven sağlayan bir firma olmaktır. Gelişen teknoloji süreçlerini takip ederek çözüm ortağı olduğumuz kurumların kalite standartlarına uygun hizmet veren, sektörde aranılan öncü bir firma olmayı hedeflemekteyiz.

Vizyonumuz


Gelişen teknoloji süreçlerini takip ederek çözüm ortağı olduğumuz kurumların kalite standartlarına uygun hizmet veren, sektörde aranılan öncü bir firma olmayı hedeflemekteyiz.

Firmamız ihtiyacınız olan sızdırmazlık ve izolasyon malzemelerinin imalatında ve satışında sizlere hizmet vermekten mutluluk duyar. Malzemelerimizle ilgili alımlarınızda firmamızı da repertuarınıza almanızı rica eder bilgilerinize arz ederiz.
WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?